Fotografia Robert Maciaszczyk


Nazwa firmy: Fotografia Robert Maciaszczyk

NIP: 7272319676

Adres: Florecistów 15

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 94-042

Telefon: +48 510036748

WWW: http://www.maciaszczyk.info/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zdjęcia ślubne łódź

Opis:


Szykujecie się do ślubu, a wciąż nie możecie znaleźć odpowiedniego fotografa? Choć dzisiaj zdjęcia może robić każdy, to fotografie ślubne warto zostawić tym specjalistom, którzy zajmują się nimi profesjonalnie. Głównym atutem profesjonalnych fotografów jest nie ich sprzęt, który niewątpliwie też powinien być najwyższej klasy, ale także ich umiejętności, w tym zdolność pozostawania w cieniu wydarzeń. Więcej, jeden niepewny ruch ręki może zniszczyć piękną fotografię, do wykonania której okazja może się już nie powtórzyć. Czemu więc ryzykować?

Jeśli chcecie się dowiedzieć, kto wykonuje najlepsze zdjęcia ślubne w Łodzi, w takim razie powinniście spojrzeć pod adres maciaszczyk.info. Pod nim kryje się witryna doskonałego fotografa, który nie raz uczestniczył w ślubach i weselach, a także tworzył wraz z Parami Młodymi oryginalne plenerowe sesje ślubne. Dlatego też, jeśli oczekujecie od fotografa, że:

  • zdjęcia przekażą coś więcej, niż tylko obraz,
  • uchwycone zostaną Wasze emocje i uczucia,
  • zdjęcia ślubne będą pamiątką, do której będziecie chcieli wracać,

to postawcie na specjalistę - Roberta Maciaszczyka. Jego miłość do fotografii, a także chęć dzielenia się swoją pasją ze swoimi klientami to pewność, że Wasze zdjęcia ślubne będą oryginalne, przemyślane, a przede wszystkim będą zachwycać przez długie lata.

Data dodania: 09-08-2017 Źródło:http://www.maciaszczyk.info/

Opinie o Fotografia Robert Maciaszczyk


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy