HIGHER


Nazwa firmy: HIGHER

NIP: 886-255-19-14

Adres: Armii Krajowej 74

Miejscowość: Żarów

Kod pocztowy: 5-813

Telefon: 74 857 03 39

WWW: https://alusystems.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Rusztowanie Krause Climtec

Opis:


Chcesz kupić nowe rusztowanie do swojej firmy budowlanej? Twoje przedsiębiorstwo się rozwija, dlatego zależy Ci, aby kupić dobry jakościowo sprzęt, który umożliwi realizację większej liczby zleceń? W takim razie odwiedź już teraz stronę internetową alusystems.pl i zamów u nich profesjonalne rusztowanie Krause Climtec oraz inne produkty wysokiej jakości, które na pewno przydadzą Ci się w firmie. U nich znajdziesz między innymi drabiny jednostronne, drabiny trójelementowe oraz podesty robocze wysokiej jakości. Sprzedawany przez nich sprzęt to gwarancja trwałości i możliwości użytkowania przez długie lata oraz bezpieczeństwa i komfortu pracy. 
Zajrzyj do ich sklepu, który znajdziesz pod adresem alusystems.pl już teraz i sprawdź dokładnie ich ofertę. Złóż zamówienie na wybraną drabinę, rusztowanie lub podest i ciesz się z naprawdę wysokiej jakości sprzętu budowlanego, który nie tylko ułatwi Twoim pracownikom pracę, ale również zapewni im bezpieczeństwo. 

Data dodania: 05-03-2018 Źródło:https://alusystems.pl/rusztowania-aluminiowe-krause/rusztowania-aluminiowe-krause-climtec.html

Opinie o HIGHER


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy