Kancelaria Radcy Prawnego Jakuba Kaczyńskiego


Nazwa firmy: Kancelaria Radcy Prawnego Jakuba Kaczyńskiego

NIP: 5821565533

Adres: Elbląska 12

Miejscowość: Braniewo

Kod pocztowy: 14-500

Telefon: 503 825 408

WWW: http://radca-kaczynski.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dobry adwokat Braniewo - Kancelaria Radcy Prawnego Jakuba Kaczyńskiego

Opis:


Mimo, że kolejne rządy w Polsce deklarują, że założenie i prowadzenie firmy to nic trudnego, to w praktyce okazuje się, że w dalszym ciągu jest to proces pełen niespodzianek, pułapek i formalności. Już przy zakładaniu działalności warto wziąć pod uwagę wiele aspektów, o których nowy biznesmen nie ma zielonego pojęcia. Dlatego warto też w tym momencie zapytać specjalisty o każdy aspekt prawny. Radcy jak to widać na Radca-kaczynski.pl zajmują się tego typu sprawami.

Dobry adwokat z Braniewa i innych miejscowości doradzi jaką formę powinna mieć zakładana firma. Zostaną wzięte pod uwagę przede wszystkim zakres działalności, miejsce, a także planowane obroty firmy. Ważne jest również to, czy w ramach działalności pojawią się także wspólnicy. Współpracę z radcą warto podtrzymywać przez cały okres działalności firmy, bo kruczki prawne pojawiają się nagle i warto móc je potraktować od ręki. 

Data dodania: 13-10-2018 Źródło:http://radca-kaczynski.pl/

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Jakuba Kaczyńskiego


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy