LCK Polska


Nazwa firmy: LCK Polska

NIP: 6452357442

Adres: Tarnogórska 239

Miejscowość: Gliwice

Kod pocztowy: 44-105

Telefon: 790-815-039

WWW: https://lck.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)LCK Polska | Konserwacja mebli skórzanych

Opis:


Profesjonalna pielęgnacja mebli musi obejmować szczególnie te wykonane ze skóry. Ten ponadczasowy materiał nadaje wyposażeniu mieszkania elegancki i luksusowy charakter. Należy jednak pamiętać, że skóra prezentuje się dobrze wyłącznie wtedy, gdy jest zadbana. Pod wpływem działania światła, ciepła, wilgoci, a także zwykłego codziennego używania, skóra traci swoją elastyczność i intensywność koloru, może się przecierać, a nawet pękać.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie renowacji mebli, możesz zwrócić się do firmy LCK. Oferuje ona swoim klientom fachowe usługi, w których zakres wchodzi właśnie konserwacja mebli skórzanych. Pracownicy firmy to wykwalifikowani specjaliści, umiejący usunąć nawet najcięższe zabrudzenia. Zaawansowany sprzęt i profesjonalne preparaty sprawiają, że ich praca może być wykonywana z precyzją.

Dowiedz się więcej o ofercie firmy, odwiedzając stronę lck.com.pl. Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą profesjonalnych preparatów do konserwacji skóry.

Data dodania: 02-11-2018 Źródło:https://lck.com.pl/strona/lux-service

Opinie o LCK Polska


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy