P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Nazwa firmy: P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

NIP: 957-001-01-35

Adres: Plażowa 15

Miejscowość: Straszyn

Kod pocztowy: 83-010

Telefon: 58 682 89 42

WWW: https://bagazownia.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)bagazownia.pl/product-pol-28384-Torba-na-kolkach-na-laptop-15-6.html • Torba na laptopa na kółkach

Opis:


Wiele osób podróżuje obecnie w rozmaitych sprawach służbowych lub we własnych interesach, wożąc z sobą główne narzędzie pracy, jakim jest laptop. Mimo iż technologia cały czas posuwa się do przodu, to jednak sprzęt ten wraz z akcesoriami jest w dalszym ciągu zbyt ciężki, aby nosić go w ręku lub na ramieniu. Najlepsza do tego celu jest torba na laptopa na kółkach, oferowana na stronach sklepu bagazownia.pl.

Wśród produktów tego typu na największą uwagę zasługują zwłaszcza torby takich producentów jak Ogio, Case Logic czy Kemer, które oprócz laptopa i jego akcesoriów są w stanie pomieścić także trochę odzieży, dokumenty i najpotrzebniejsze w podróży przedmioty osobiste. Każda z tych toreb ma wymiary zgodne z wymaganiami większości linii lotniczych i mieści się bez problemu w schowku nad siedzeniem w samolocie lub pod fotelem. Dzięki teleskopowej rączce i cichym kółkom jest łatwa w prowadzeniu.

Data dodania: 26-10-2017 Źródło:https://bagazownia.pl/product-pol-28384-Torba-na-kolkach-na-laptop-15-6.html

Opinie o P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy