SGS Polska Sp. z o. o.


Nazwa firmy: SGS Polska Sp. z o. o.

NIP: 5860005608

Adres: Jana Kazimierza 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-248

Telefon: 32 449 2500

WWW: http://sgs.analizysrodowiska.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Analiza nawozów - http://sgs.analizysrodowiska.pl/analityka/scieki-i-osady/

Opis:


Laboratoria SGS oferują szeroki zakres usług. Analiza nawozów i badania ścieków to usługi, które wykonuje na potrzeby przedsiębiorstw przemysłowych. Zajmuje się jednak także przeprowadzaniem badań mikrobiologicznych wody powierzchniowej, podziemnej i technologicznej. Przeprowadza również analizę wody basenowej, w spa i jacuzzi.

Laboratoria SGS są rozmieszczone w taki sposób, że można z nich korzystać na terenie całej Polski. Znajdziemy je w miastach takich jak Poznań, Leżajsk, Wrocław i Pszczyna. Poza tym specjaliści dojeżdżają do przedsiębiorstw w celu pobrania materiału do badania. Połączenie wysokiej klasy sprzętu i doświadczenie wykwalifikowanej kadry pracowniczej sprawia, że usługi są świadczone na ponadprzeciętnym poziomie. Wyniki badań są miarodajne i stanowią cenne źródło wiedzy. Na sgs.analizysrodowiska.pl można dowiedzieć się więcej o ofercie tej firmy.

Data dodania: 12-01-2018 Źródło:http://sgs.analizysrodowiska.pl/analityka/scieki-i-osady/

Opinie o SGS Polska Sp. z o. o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy