Studio Brzoza


Nazwa firmy: Studio Brzoza

NIP: 6172150556

Adres: Kordeckiego 54

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-111

Telefon: 61 661 99 66

WWW: https://studiobrzoza.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://studiobrzoza.pl/pol_m_Dodatki-slubne_zawieszki-na-alkohol-418.html

Opis:


Przygotowania do ślubu i wesela zawsze zabierają sporo czasu, a na koniec i tak się okazuje, że o czymś się zapomniało. Oczywiście, o wiele lepiej byłoby mieć wszystko zaplanowane i nie zapominać o najważniejszych rzeczach i mieć zawsze wszystko pod kontrolą, aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy i sprawił wszystkim gościom jak najwięcej radości.

Warto pamiętać, aby mieć różne dekoracje i ozdoby, które sprawią, że całość wesela będzie wyglądać spójnie i ciekawie. Dużym powodzeniem cieszą się zawsze zawieszki na wódkę, aby ta była odpowiednio oznaczona i aby nikt nie miał wątpliwości, za czyje zdrowie pije. Gdzie jednak można szukać takich drobnych ozdób i jak je zdobyć?

Wystarczy wejść na stronę studiobrzoza.pl gdzie znajdują się informacje o sklepie, który zajmuje się sprzedażą dodatków ślubnych i innych akcesoriów, którzy przydają się do dekoracji sali weselnej.

Data dodania: 02-09-2017 Źródło:https://studiobrzoza.pl/pol_m_Dodatki-slubne_zawieszki-na-alkohol-418.html

Opinie o Studio Brzoza


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy