T.J.STATIC PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA JACHOWSKI TADEUSZ


Nazwa firmy: T.J.STATIC PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA JACHOWSKI TADEUSZ

NIP: 7811630483

Adres: Polska 102a

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-401

Telefon:

WWW: http://elzbietajachowska.pl/



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Dobry stomatolog Poznań • http://elzbietajachowska.pl/

Opis:


Właściwa, codzienna higiena jamy ustnej stanowi podstawę dbania o uzębienie. Równie ważne są regularne wizyty kontrolne u stomatologa, które powinny odbywać się co pół roku. Na takich konsultacjach dobry stomatolog w Poznaniu lub innym mieście Polski dokładnie sprawdza stan uzębienia pacjenta i w razie potrzeby sporządza wstępny plan leczenia.

Do najczęściej przeprowadzanych w gabinetach dentystycznych zabiegów należą: usuwanie osadu i złogów nazębnych, leczenie próchnicy, zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz leczenie chorób dziąseł i przyzębia.

Im wcześniej w jamie ustnej pacjenta zostanie wykryty problem, tym większe są szanse na jego szybkie i skuteczne wyeliminowanie. Dzięki odpowiednio wczesnej interwencji dentystycznej niejednokrotnie można uniknąć utraty zęba lub zębów. W przypadku jednak, gdy usunięcie chorego zęba czy zębów jest nieuniknione, Gabinet Stomatologiczny dr Elżbiety Jachowskiej w Poznaniu oraz inne dobre kliniki dentystyczne w Polsce proponują pacjentom nowoczesne leczenie protetyczne.

Data dodania: 31-03-2019 Źródło:http://elzbietajachowska.pl/

Opinie o T.J.STATIC PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA JACHOWSKI TADEUSZ


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.




Firmy w okolicy