Wykładziny Biurowe


Nazwa firmy: Wykładziny Biurowe

NIP: 781 187 73 44

Adres: Małkowskiego 30

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-304

Telefon: 613 556 775

WWW: http://www.wykladziny-biuro.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)wykladziny-biuro.pl/wykladziny-biurowe | Wykładzina dywanowa do biura

Opis:


Większość z nas w pracy spędza większość swojego czasu w ciągu dnia - dlatego podłogi, z którymi mamy kontakt przez tak długi czas powinny być wytrzymałe, funkcjonalne i przede wszystkim piękne. Firma Wykładziny Biuro będzie doskonałym wyborem!

Prezentujemy firmę ze Szczecina, której specjalnością jest dystrybucja najwyższej jakości wykładzin podłogowych do biura. 

Fajne rozwiązanie stanowią płytki podłogowe. Jest to wykładzina dywanowa ukształtowana w efektowne aranżacje z kwadratów o ustalonych wcześniej rozmiarach. Umożliwia to stworzenie idealnej, pozbawionej łączeń powierzchni, wyciszenie przestrzeni i nadanie jej niepowtarzalnego charakteru. 

Bliska współpraca z producentem umożliwia ofertę składającą się z najwyższej jakości materiałów w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzenia strony wykladziny-biuro.pl i wybrania swojej wymarzonej wykładziny dywanowej do biura! 

Data dodania: 27-12-2017 Źródło:http://www.wykladziny-biuro.pl/wykladziny-biurowe

Opinie o Wykładziny Biurowe


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy