ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda


Nazwa firmy: ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda

NIP: 755-190-14-12

Adres: Nowej Naprawy 49

Miejscowość: Lubrza

Kod pocztowy: 48-231

Telefon: 755-190-14-12

WWW: http://badylarze.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kamienie ozdobne prudnik | ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda

Opis:


Osoby marzące o pięknym, przydomowym ogrodzie, w którym będą odpoczywały po pracy, idealnym do tego, by spędzać w nim czas z dziećmi i pozostałymi członkami rodziny, mogą wybrać się do Lubrzy. To tam działa szkółka roślin ozdobnych Badylarze, którą w roku 2018 założyło dwóch braci. W jej asortymencie znaleźć można krzewy, trawy, byliny, pnącza oraz drzewa liściaste i iglaste. W ramach swojej działalności sprzedaje ona także akcesoria do instalacji automatycznych systemów nawadniających. Oferowane przez nią kamienie ozdobne można nabyć koło Prudnika.

Osoby, które chciałyby skorzystać z asortymentu powyższej szkółki, mogą się do niej udać bądź też zdecydować się na opcję, jaką proponuje ona klientom, czyli z dostawy na terenie województwa opolskiego. Z powyższą ofertą mogą zapoznać się również osoby zainteresowane usługami w zakresie zagospodarowania terenów zieleni i wykonywania systemów nawadniających.

Data dodania: 19-04-2019 Źródło:http://badylarze.com/kamienie-ozdobne/

Opinie o ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy