Adwokat Maciej Rodacki


Nazwa firmy: Adwokat Maciej Rodacki

NIP: 9452096026

Adres: Mogilska 13B

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31--54

Telefon: 693 253 807

WWW: https://adwokatrodacki.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kancelaria prawna kraków | Adwokat Maciej Rodacki

Opis:


Działalność kancelarii prawnej, która ogłasza się na stronie internetowej adwokatrodacki.pl, to pomoc osobom w różnych sytuacjach, liczącym na wsparcie prawnika. Jej właściciel przyjmuje zlecenia z różnych dziedzin, począwszy od spraw związanych z rozwodami, ustaleniami świadczeń dla małoletnich, aż po prawo cywilne, karne, a nawet gospodarcze.

Biuro działa głównie regionalnie. Jako kancelaria prawna obsługuje osoby z Krakowa oraz z okolicznych miejscowości. Mieszkańcy Chrzanowa mogą umówić się na wizytę w filii otworzonej w ich mieście. W obu lokalizacjach obowiązuje system wcześniejszej rejestracji. Można zarezerwować konkretny termin i godzinę, kontaktując się za pośrednictwem danych telefonicznych lub e-maila.

Cennik za poszczególne świadczenia jest ustalany indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania danej sprawy oraz zakresu czynności, jakie musi wykonać prawnik w celu jej rozwiązania. Adwokat podejmuje się ochrony interesów klienta nawet w sytuacji, gdy jest on oskarżony, a wina ewidentna.

Data dodania: 22-08-2022 Źródło:https://adwokatrodacki.pl/

Opinie o Adwokat Maciej Rodacki


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy