Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin


Nazwa firmy: Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin

NIP:

Adres: Duńska 57a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 71-795

Telefon: 666 660 853

WWW: https://szczecin.bystrzak.orgOceń firmę (0 z 0 głosów)Półkolonie dla dzieci szczecin • Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin

Opis:


Eksperci z doświadczeniem są w stanie zagwarantować bogaty program miejskich półkolonii dla dzieci. Ciekawych pomysłów nie brakuje, dzięki czemu uczestnicy doskonale się bawią i mają możliwość rozwoju. Z opisem propozycji można się zapoznać na stronie internetowej szczecin.bystrzak.org. Wykwalifikowani, pełni pomysłów animatorzy gwarantują wiele aktywności, w tym gier i zabaw, eksperymentów oraz warsztatów. Dzieci nie tylko znakomicie się bawią, ale też mają okazję dowiedzieć się wielu pożytecznych rzeczy i zyskać wiedzę na różne tematy.

Decydując się na półkolonie dla dzieci w Szczecinie, można być pewnym, że maluchy są pod opieką ekspertów. Od rana do godzin popołudniowych spędzają czas na terenie placówki, na placu zabaw, w kinie lub teatrze. Organizowane są też wycieczki do muzeum lub rejsy po Odrze. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, że każdy uczestnik bierze w nich udział z zaangażowaniem i zainteresowaniem. W ten sposób może rozwijać pasje, poznawać świat i odkrywać nieznane zjawiska.

Data dodania: 24-05-2022 Źródło:https://szczecin.bystrzak.org/polkolonie-i-kolonie/

Opinie o Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy