AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś


Nazwa firmy: AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś

NIP: 5482647138

Adres: Olchowa 15

Miejscowość: Cieszyn

Kod pocztowy: 43-400

Telefon: 502-586-747

WWW: http://www.amk2.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś • Projektowanie mieszkań Cieszyn

Opis:


Szykujesz się do wielkiego remontu Twojego mieszkania? Razem z remontem pojawiają się zwykle pomysły na to, w jaki sposób na nowo zaaranżować przestrzeń, w której na co dzień się znajdujesz. Co jednak zrobić, jeśli sama nie wiesz, jak Twoje mieszkanie ma wyglądać? Możesz sobie to znacznie ułatwić dzięki temu, że dostępne jest projektowanie mieszkań w Cieszynie, co daje o wiele więcej możliwości.

Dzięki temu, że wykonaniem projektu Twojego mieszkania zajmie się profesjonalista, cały układ zostanie o wiele lepiej wykorzystany. Żadna wolna przestrzeń nie zostanie zmarnowana, a cały potencjał pomieszczeń zostanie użyty. Na stronie amk2.pl możesz nawet zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat aranżowania wnętrz przez specjalistów z tej dziedziny. Zapoznaj się z ofertą jednego z architektów, a Twoje mieszkanie całkowicie się odmieni.

Data dodania: 29-07-2018 Źródło:#

Opinie o AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś


Pracownia architektoniczna AMK2 to profesjonalizm i solidność. Zlecałam tam przygotowanie projektu urządzenia mojego mieszkania i muszę przyznać, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania.
Opublikowane przez: inerale Data: 2018-10-08 11:13:49 Ocena: 5Firmy w okolicy