Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski


Nazwa firmy: Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski

NIP: 7661927542

Adres: Klasztorna 21 C

Miejscowość: Gołańcz

Kod pocztowy: 62-130

Telefon: 602 132 547

WWW: http://gardenmar.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski • Kora sosnowa sortowana

Opis:


Ściółkowanie to przydatny zabieg dający szansę ograniczenia wzrostu chwastów. Materiałem wykorzystywanym podczas tego procesu jest najczęściej kora sosnowa dostępna w wersji:

  • mielonej,
  • surowej,
  • przekompostowanej.

Kora to materiał powstały w efekcie obróbki drewna. Docenia się ją przede wszystkim za doskonałe właściwości odżywcze i izolujące. Jej plusem jest także długi czas rozkładu, dzięki czemu zakup podobnych surowców jest bardzo opłacalny. Kora sosnowa sortowana nie musi być droga, czego dowodem jest oferta dostępna na stronie gardenmar.pl. Jest to adres firmy oferującej wysokiej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów.

Na uwagę zasługuje tu kora przekompostowana. Zdaniem niektórych osób jest ona najcenniejsza, gdyż uwalnia w glebie duże ilości składników mineralnych, które są całkowicie niezbędne do właściwego wzrostu. Okaże się ona strzałem w dziesiątkę w przypadku roślin iglastych, wrzosów, różaneczników, borówki amerykańskiej i nie tylko. Ponadto kora nabywana jest ze względu na swój estetyczny wygląd, który wpasuje się w stylistykę każdego ogrodu.

Data dodania: 27-10-2019 Źródło:#

Opinie o Biuro Handlu Drewnem "Roma" Miłosz Marynowski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy