Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Nazwa firmy: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

NIP: 642-182-50-37

Adres: Konarskiego 12

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-274

Telefon: 32 494 32 69

WWW: https://spectlumacz.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz | tłumaczenia medyczne

Opis:


Wiele jest powodów, dla którego różne osoby zlecają tłumaczenia medyczne. Często są to ludzie chorzy, decydujący się na leczenie za granicą, naukowcy, którzy nie mają dość czasu, aby tłumaczyć swoje prace, studenci, potrzebujący fachowej literatury obcojęzycznej do pisania prac magisterskich, lub firmy trudniące się sprzedażą zagranicznego sprzętu medycznego. W każdym przypadku potrzebny jest taki tłumacz, który oprócz posiadania wiedzy językowej obeznany jest także z terminologią medyczną.

Szybkie, profesjonalne i tanie tłumaczenia medyczne są w ofercie biura tłumaczeń Spec Tłumacz, które dysponuje tłumaczami ponad 20 języków świata. Poza nieprzeciętną wiedzą ich atutami są także rzetelność i dbałość o wiarygodne i bezbłędne przekłady, a co za tym idzie zadowolenie zleceniodawców. Chcąc złożyć zamówienie na przekład, należy wejść na stronę spectlumacz.pl i przesłać dokumenty za pomocą poczty elektronicznej.

Data dodania: 18-01-2018 Źródło:https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-medyczne/

Opinie o Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy