Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Nazwa firmy: Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

NIP: 836-109-71-37

Adres: Dickensa 15

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-382

Telefon:

WWW: https://sklep.cyfrowarepublika.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Blackmagic mini recorder

Opis:


Dobry obraz powstaje przy pomocy sprzętu, który cechuje się znakomitą rozdzielczością matrycy, stabilną konstrukcją, wbudowanym filtrom, z których pomocą można regulować natężenie światła, a także wielu innym czynnikom, które mają potem wpływ na jakość obrazu po obróbce. Szukasz produktów, które spełnią te wymagania? Wejdź na sklep.cyfrowarepublika.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą narzędzi do rejestrowania obrazu i wideo.  

W skład asortymentu sklepu wchodzą narzędzia pomocne przy komunikacji, przechwytywaniu obrazu za pomocą Blackmagic Mini Recorder, konwertowaniu czy transmisji bezprzewodowej. Dzięki bezpośredniej dystrybucji klienci mogą zakupić produkty renomowanych marek ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Masz problem ze złożeniem zamówienia? Skontaktuj się z obsługą albo postępuj zgodnie z wytycznymi podanymi na stronie. Dla aktywnych klientów firma przygotowała darmową wysyłkę. Weź udział w warsztatach albo skorzystaj z dodatkowo płatnych usług i podszkol się pod okiem profesjonalistów w wybranym przez siebie temacie.

Data dodania: 08-04-2019 Źródło:#

Opinie o Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy