DOWAN Sp. z o.o.


Nazwa firmy: DOWAN Sp. z o.o.

NIP:

Adres: Al. Grunwaldzka 220

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-266

Telefon: (058) 520 22 19

WWW: http://www.dowan.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Honeywell BHP

Opis:


Do firmy Dowan zgłaszają się klienci chcący zadbać o drogi oddechowe podczas wykonywania pracy. Zamawiają oni maski w kilku rozmiarach, które wyposażono w wymienne filtry, dzięki czemu z biegiem czasu nie trzeba nabywać kolejnych modeli. Znaczna część z nich zatrzymuje niebezpieczne substancje, takie jak arsenowodór, beryl, ołów, arsen, drewniane pyłki oraz związki rozpuszczalne platyny. Maski zaprezentowane w katalogu odznaczają się skutecznością działania i konkurencyjnymi cenami.

Do najpopularniejszych produktów zalicza się te pochodzące od producenta Honeywell BHP. Niektórzy zamawiają także modele z pochłaniaczami, które znajdują zastosowanie w przestrzeniach, w których występują zanieczyszczenia chemiczne. Bez trudu radzą sobie z toksycznymi mgłami i cechują się żywotnością. Odznaczają się wygodą, a to ze względu na odpowiedni kształt i usztywnienia, ułatwiające dopasowanie ich do twarzy.

Data dodania: 21-10-2021 Źródło:http://www.dowan.com.pl/oferta/honeywell-safety-products/sprz%C4%99t-bhp/ochrona-drog-oddechowych/

Opinie o DOWAN Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy