Ebordi s.c.


Nazwa firmy: Ebordi s.c.

NIP: 7773269274

Adres: Poznańska 3

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457

WWW: https://ebordi.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://ebordi.pl/ - niebieska folia stretch

Opis:


Zastanawiasz się jak najlepiej zabezpieczać ładunki w trakcie transportu? Szukasz skutecznego i niedrogiego rozwiązania, które pomoże Ci utrzymać stabilnie wiele sztuk produktów na jednej palecie? Idealnym rozwiązaniem będzie niebieska folia stretch.  Dzięki takiej folii zabezpieczysz różnego rodzaju ładunki na paletach.

Folia stretch idealnie nadaje się do zabezpieczania ładunków o nieregularnych kształtach i rozmiarach. Doskonale dopasowuje się do kształtu produktu i zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia mu stabilność w trakcie transportu. Nawet jeśli auto pojedzie po nierównej nawierzchni nie musisz martwić się o produkty załadowane na palety. Mocna folia stretch zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi i sprawi, że nie spadną z palety. 

Jeśli chcesz zakupić folię stretch naprawdę wysokiej jakości i w dobrej cenie koniecznie zajrzyj na stronę firmy Ebordi, pod adres ebordi.pl. U nich znajdziesz szeroki wybór folii stretch, o różnych rozmiarach i kolorach. Możesz wybrać folię, która najlepiej będzie spełniać Twoje oczekiwania i najlepiej zabezpieczy produkty, które przewozisz. 

Data dodania: 14-10-2017 Źródło:https://ebordi.pl/kategoria-produktu/folie/

Opinie o Ebordi s.c.


Niebieska folia stretch oferowana przez firmę Ebordi jest naprawdę wytrzymała i idealnie nadaje się do zabezpieczania kartonów.
Opublikowane przez: Jagoda Baran Data: 2019-08-30 15:39:41 Ocena: 4Firmy w okolicy