Ekologia.pl


Nazwa firmy: Ekologia.pl

NIP:

Adres: Kaliszówka 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-909

Telefon: 224989898

WWW: https://www.ekologia.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Biotechnologia | https://www.ekologia.pl

Opis:


Serwis ma na celu poszerzanie wiedzy w społeczeństwie na temat ekologii i zdrowego stylu życia. Jednym z obszarów omawianych na portalu jest biotechnologia jako dziedzina nauki wykorzystująca żywe organizmy do produkcji różnych towarów. Na stronie ekologia.pl podana jest dokładna definicja biotechnologii, poparta stosowną bibliografią. Oznacza to, że czytelnicy mogą bez problemu odnieść się do źródeł, o ile tylko mają taką potrzebę. Dzięki temu trafią również do kolejnych publikacji, znacząco poszerzających ich wiedzę w określonym zakresie tematycznym. 

Eksperci, którzy opracowali kompendium wiedzy na temat biotechnologii, uwzględnili historię powstawania tej dyscypliny, wskazując na jej dotychczasowy dorobek. Artykuł poszerzony jest o informacje o zastosowaniach biotechnologii i tym, jak jest praktycznie wykorzystywana na co dzień. Omówione są też techniki biotechnologiczne wraz z opisem tego, na czym polegają. Czytelnicy mogą również skomentować wpis w leksykonie, dowiadując się więcej. 

 

Data dodania: 11-05-2022 Źródło:https://www.ekologia.pl/wiedza/slowniki/leksykon-ekologii-i-ochrony-srodowiska/biotechnologia

Opinie o Ekologia.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy