Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog


Nazwa firmy: Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

NIP:

Adres: Hennela 10

Miejscowość: Warszawa Ursus

Kod pocztowy: 02-495

Telefon: 603 611 980

WWW: http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/ - Dobry psycholog na ursusie w warszawie

Opis:


Niekiedy czujemy, że przydałaby się nam pomoc kogoś, kto pomógłby nam uporać się z naszymi problemami życiowymi, ale z różnych powodów zwlekamy z wizytą u specjalisty, a problemy niestety się nawarstwiają, a my cierpimy w samotności. Warto przełamać się i pójść do psychologa po poradę. Taka szczera rozmowa z kimś, kto nas cierpliwie wysłucha i pokieruje naszą terapią jest bezcenna.

Zajrzyj na psychiatrapsychoterapeuta.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą specjalistycznych poradni, które oferują różne rodzaje terapii, w zależności od potrzeb pacjenta. W ofercie znajdziemy terapię grupową, indywidualną i terapię dla par, także tych jednopłciowych.

Na pacjentów czeka dobry psycholog w świetnie wyposażonym gabinecie na warszawskim Ursusie. Dlatego nieważne, czy dopadł Cię kryzys emocjonalny, czy masz niskie poczucie własnej wartości, czy może masz depresję z powodu utraty pracy, z pewnością możesz liczyć na kompleksową pomoc zarówno farmakologiczną, jak i psychoterapeutyczną.

Data dodania: 14-09-2017 Źródło:http://www.psychiatrapsychoterapeuta.pl/oferta

Opinie o Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog


Psycholog z tego gabinety bardzo mi pomógł wyjść z depresji spowodowanej śmiercią matki, z którą byłam bardzo blisko.
Opublikowane przez: Blanka Laskowska Data: 2019-04-08 13:02:15 Ocena: 5Firmy w okolicy