GAJECKA - pracownia architektoniczna


Nazwa firmy: GAJECKA - pracownia architektoniczna

NIP:

Adres: Warszawska 323

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-209

Telefon: 608 845 883

WWW: https://www.gajecka.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Architekt wnętrz częstochowa

Opis:


Aranżację domu, mieszkania lub wystrój wnętrza w firmie czy instytucji publicznej warto zlecić profesjonaliście. Jednym z nich jest pracownia architektoniczna, której ofertę można znaleźć na stronie internetowej gajecka.pl.

Za jakość oraz indywidualny styl projektu dba każdy zatrudniony w pracowni architekt wnętrz, pracujący w Częstochowie lub okolicach. Priorytetem zaś dla całej pracowni jest jak najlepsze dopasowanie nowatorskich, trwałych trendów w zakresie aranżacji i wystroju wnętrz do  projektu zleconego przez klienta. Wizualizacja wspólnych starań jest odzwierciedleniem pasji i jakości pracy architekta oraz wizji osoby zlecającej. Pozwala to uzyskać wręcz spektakularny efekt zagospodarowania danej powierzchni tak, by była ona jednocześnie funkcjonalna i estetyczna. 

Skorzystanie z usług wspomnianej pracowni architektonicznej jest bardzo proste. Wystarczy umówić się na spotkanie i przedstawić w rozmowie z architektem swoje oczekiwania. Każdy pracownik pracowni to specjalista, która profesjonalnie oraz w przystępny sposób pomoże przy wyborze każdego elementu wystroju.

Data dodania: 12-06-2020 Źródło:https://www.gajecka.pl/projektowanie-aranzacja-wnetrz

Opinie o GAJECKA - pracownia architektoniczna


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy