Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Nazwa firmy: Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

NIP: 525-260-20-37

Adres: Al. Solidarności 115

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-140

Telefon: 796 837 252

WWW: https://www.geoscanners.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Geoscanners Polska   • Wynajem georadaru

Opis:


Firma Geoscanners Polska proponuje klientom innowacyjne technologie skanowania 2d, 3d oraz 4d. Są to usługi przeznaczone dla przedsiębiorstw związanych z budownictwem, inżynierią lądową, ale także geologią. Można z nich korzystać jednak także w innych przypadkach - georadar jest pomocny w archeologii oraz w czasie policyjnych poszukiwań. Kiedy jednak mowa o przemyśle, należy pamiętać, że to bezinwazyjne obrazowanie. Pomocne wszędzie tam, gdzie zależy nam na czasie.

Jeśli więc interesuje cię georadar to firma Geoscanners Polska proponuje przede wszystkim wynajem georadaru, a usługa jest wyceniana jest indywidualnie. Urządzenia oferowane przez specjalistów znajdziesz na stronie geoscanners.pl. Są one wytrzymałe i innowacyjne, zaawansowane technologicznie. Sprawdzą się w każdym przypadku. zaufaj tej marce - skorzystało z jej pomocy wiele firm polskich i zagranicznych. 

Data dodania: 10-08-2017 Źródło:https://www.geoscanners.pl/georadar-wynajem/

Opinie o Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Prowadząc firmę związaną z geodezją, współpracuję z Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o., firmą wykonującą skanowanie georadarem w 2D, 3D, a także 4D. To wykwalifikowani specjaliści i zaawansowane technologie dzięki którym moja praca przebiega w zdecydowanie bardziej optymalny sposób.
Opublikowane przez: GeoGeek Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3Firmy w okolicy