Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

NIP:

Adres: Starowiejska 58

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-356

Telefon: 609 609 717

WWW: https://tomasz-janik.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Odszkodowania powypadkowe w gdyni | Kancelaria Adwokacja Tomasz Janik

Opis:


Kancelaria Adwokacka Tomasza Janika oferuje swoje usługi przede wszystkim w Gdyni. To właśnie w tej miejscowości zlokalizowana jest jej siedziba. Oczywiście adwokat nie odmówi pomocy również klientom z innych rejonów Polski. Kancelaria oferuje pomoc prawną nie tylko firmom, ale także klientom indywidualnym.

Przydarzył Ci się wypadek w pracy lub na drodze? Odszkodowania powypadkowe dotyczą usług oferowanych przez kancelarię z Gdyni. Z pomocą adwokata możesz walczyć o należące Ci się odszkodowanie na skutek urazu ciała. Uzyskane odszkodowanie ma formę rekompensaty za m.in. rozstrój zdrowia, koszty leczenia związane zarówno z zakupem leków, jak i dojazdem do placówek medycznych czy rehabilitacyjnych, koszty opieki zdrowotnej, inwalidztwo, straty mienia.

Być może pieniądze nie zwrócą w całości utraconego zdrowia, ale mogą pomóc w częściowym jego odzyskaniu. 

Data dodania: 22-09-2017 Źródło:http://tomasz-janik.pl/odszkodowania-powypadkowe,16,pl.html

Opinie o Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Zmagania z firmami, które powinny nam pomagać, a robią niemal na odwrót to codzienność dla wielu. Zakończone sukcesem uzyskanie odszkodowania pozwala nieco zapomnieć o trudach tej długiej drogi.
Opublikowane przez: Iwo Kowalczyk Data: 2018-06-25 12:54:09 Ocena: 3Firmy w okolicy