Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel


Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

NIP: 9721098241

Adres: Młyńska 14a

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-730

Telefon: 61 855 17 90

WWW: https://kancelaria-radel.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Marcin Radel - Adwokat Poznań

Opis:


Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel została założona w 2009 roku przez adwokata Marcina Radela. Prawnik zawodowo zajmujący się prowadzeniem spraw sądowych i doradztwem prawnym, przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Adwokat z Poznania posiada wysokie kwalifikacje w zakresie prawa:

— cywilnego,

— spadkowego,

— pracy.

Oprócz prowadzenia postępowań i czynnego uczestniczenia w nich, prawnik Marcin Radel pisze pisma procesowe i przedprocesowe, pomaga w realizacji regulaminów, umów czy innych kontaktów pomiędzy podmiotami prywatnymi. Osoby potrzebujące wsparcia prawnego przy windykacji należności, zniesienia współwłasności, prawie lokalu, przedawnieniu roszczeń mogą skontaktować się z adwokatem telefonicznie i umówić na spotkanie. Dodatkowe informacje o kancelarii można zaczerpnąć z oficjalnej witryny internetowej.

Data dodania: 25-08-2017 Źródło:https://kancelaria-radel.pl/

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel


Radel pomógł mi w sprawie podziału spadku po ojcu. Jest nas trzech do podziału i nie żyjemy ze sobą za dobrze, a polskie prawo spadkowe jest naprawdę beznadziejne. Człowiek nie może wybrać co komu chce zapisać jak w USA tylko wszystko musi zostać podzielone równo między osoby uprawnione do spadku. Tyle to stwarza problemów, że szkoda gadać....
Opublikowane przez: Stefan Woźniak Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5Firmy w okolicy