Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński


Nazwa firmy: Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

NIP: 7891730346

Adres: Gdańska 89

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-022

Telefon: 661 481 676

WWW: https://wykonawcawprzetargu.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Radca prawny zamówienia publiczne

Opis:


Na stronie internetowej wykonawcawprzetargu.pl swoje usługi prezentuje kancelaria z siedzibą w Bydgoszczy.  Specjalizacją tego podmiotu są zamówienia publiczne. Radca prawny świadczy kompleksowe usługi skierowane do wykonawców projektów inwestycyjnych wymagających zainicjowania ustawowych procedur.

Zespół prawników zapewnia profesjonalne doradztwo prawne na każdym etapie przetargowym.  W celu uniknięcia odrzucenia oferty lub wykluczenia wykonawcy z przetargu radca prawny przygotuje stosowne stanowiska i pisemne oświadczenia do zamawiającego oraz zweryfikuje prawidłowość dokumentów, które zamierza przekazać w trakcie procedowania przetargowego.

Oferowana pomoc kancelarii obejmuje zarówno etap przygotowania i prowadzenia postępowania o zamówienie publiczne, jak i podejmowanie odpowiednich czynności w przypadku protestów, odwołań i skarg skierowanych do sądu.

Bydgoska kancelaria organizuje również szkolenia skierowane do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu postępowań przetargowych.

Data dodania: 10-12-2021 Źródło:https://wykonawcawprzetargu.pl/

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy