Katowicki Sport


Nazwa firmy: Katowicki Sport

NIP: 7252304766

Adres:

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: -

Telefon:

WWW: https://katowickisport.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Piłka Katowice

Opis:


Strona katowickisport.pl to prowadzony przez doświadczonych reporterów portal, na którym publikowane są newsy ze świata sportu. Informacje dotyczą przede wszystkim lokalnych drużyn. Wiedząc, jak ważnym czynnikiem jednoczącym jest piłka nożna, wortal z Katowic poświęca najwięcej miejsca właśnie tego rodzaju rozgrywkom, ale także publikuje artykuły o innych dyscyplinach.

Sporo uwagi kadra poświęca wynikom regionalnych klubów hokejowych i siatkarskich. Ich zawodnicy mogą pochwalić się wieloma sukcesami nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej. Na serwisie można zawsze znaleźć relację z meczów domowych oraz wyjazdowych, okraszoną kolorowymi zdjęciami. Na bieżąco też aktualizowane są tabele wyników.

Wpisy na portalu dotyczą też informacji związanych z rynkiem transferowym. Przedstawiane są sylwetki zawodników oraz związane z ich karierą ciekawostki. Omawiana jest także polityka zarządzania obiektami sportowymi, z uwzględnieniem wykorzystania funduszy lokalnych oraz wsparcia sponsorów. 

Data dodania: 17-08-2022 Źródło:https://katowickisport.pl/category/pilka-nozna/

Opinie o Katowicki Sport


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy