Klinika dla młodzieży Oaza


Nazwa firmy: Klinika dla młodzieży Oaza

NIP: 8883059058

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 725 18 70 70

WWW: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Uzależnienie od telefonu i komputera

Opis:


Pomoc ekspertów z ośrodka Oaza jest konieczna między innymi w sytuacji, kiedy dziecko uzależnia się od telefonu. Ten elektroniczny gadżet stał się powszechny, sprawiając, że coraz młodsze osoby z niego korzystają. Niestety, czasami powoduje to uzależnienie, które objawia się zbyt długim czasem korzystania z urządzenia, ciągłą obawą przed rozładowaniem baterii lub agresją w wyniku ograniczenia kontaktów z telefonem.

Podobnie rzecz się ma na przykład z komputerem, który jest równie powszechnym domowym sprzętem. Bardzo często u młodej osoby pojawia się konieczność niemal ciągłego korzystania z wymienionych urządzeń. Może to oznaczać uzależnienie od telefonu i komputera, z którym potrafią sobie poradzić jedynie doświadczeni terapeuci. Odpowiednie leczenie bywa jedynym wyjściem, dzięki któremu udaje się pokonać nałóg i wrócić do prawidłowego codziennego funkcjonowania.

Data dodania: 01-03-2021 Źródło:https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/terapia-dzieci-i-mlodziezy/uzaleznienie-od-telefonu/objawy-uzaleznienia-telefonu/

Opinie o Klinika dla młodzieży Oaza


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy