Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu


Nazwa firmy: Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu

NIP: 5732611993

Adres: Celulozy 145d/3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-986

Telefon: 508356718

WWW: http://www.olimpiakos.org.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Kursy z dietetyki

Opis:


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat układania pełnowartościowych diet dla sportowców? Szukasz ciekawych kursów dla dietetyków, które pozwolą Ci poszerzyć posiadaną wiedzę lub zdobyć ją od podstaw? Polecamy zajrzeć na stronę Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu Olimpiakos i zapoznać się z ich ofertą na szkolenia i kursy z dietetyki.
U nich możesz zapisać się na szkolenia online lub wybrać kurs, na którym pojawisz się osobiście. Możesz zdecydować się na kurs o różnej tematyce związanej z dietetyką, od diety dla sportowców w różnym wieku, poprzez zdrowe odżywianie i odchudzanie, po układanie diety podczas choroby. Sam wybierz temat, który najbardziej Cię interesuje, i dzięki któremu będziesz mógł jeszcze lepiej zadbać o swoich pacjentów i klientów. Poszerzaj swoją wiedzę i rozwijaj się w zakresie dietetyki pod okiem najlepszych. Odwiedź stronę olimpiakos.org.pl i zapoznaj się z ich dokładną ofertą. Jesteśmy pewni, że wśród wszystkich ich kursów z dietetyki znajdziesz coś dla siebie.

Data dodania: 18-10-2017 Źródło:#

Opinie o Krzysztof Mizera Olimpiakos Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu


Dzięki kursowi z dietetyki zyskałem nowe kompetencje i rozwinąłem swoje zawodowe skrzydła. Dla mnie poziom merytoryczny szkoleń jest bardzo wysoki.
Opublikowane przez: itompenda Data: 2018-10-19 15:52:33 Ocena: 5Firmy w okolicy