Kunst Meble


Nazwa firmy: Kunst Meble

NIP: 7722042135

Adres: Al. Jana Pawła II 66

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-200

Telefon: 796185000

WWW: http://www.kunst-meble.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Szafy na wymiar Częstochowa

Opis:


Specjalnością firmy KUNST jest projektowanie mebli na wymiar. Jej działalność cieszy się dużym zaufaniem i nieustannie pozwala klientom korzystać z nowoczesnych rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz.

Powstające w studiu projekty są w pełni dostosowane do oczekiwań zamawiających. Właśnie to jest największą zaletą mebli na wymiar – możliwość uwzględnienia różnych wymagań. Współpraca z firmą pozwala wykonać szafę, która wypełni konkretną wnękę w mieszkaniu lub inne problematyczne miejsce. Jednocześnie można zadbać o estetykę całego przedsięwzięcia, gdyż wszelkie prace realizowane przez fachowców studia cechuje wysoki profesjonalizm.

Zespół pracowni tworzą doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem. Dzięki temu wykonywane przez nich szafy na wymiar w Częstochowie spełniają najwyższe standardy stolarskie. Ekipa firmy służy także cennym doradztwem przy wyborze projektu oraz materiałów do jego realizacji. Znajomość trendów pozwala fachowcom oferować atrakcyjne rozwiązania techniczne i estetyczne.

Data dodania: 19-10-2021 Źródło:http://www.kunst-meble.pl/oferta/szafy-na-wymiar

Opinie o Kunst Meble


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy