Legalne-obstawianie.pl


Nazwa firmy: Legalne-obstawianie.pl

NIP:

Adres: Biskupice 29A

Miejscowość: Biskupice

Kod pocztowy: 05-840

Telefon:

WWW: https://legalne-obstawianie.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://legalne-obstawianie.pl/legalni-bukmacherzy-internetowi-w-polsce/ • Najlepszy bukmacher w Polsce

Opis:


Uważasz, że znasz się na sporcie i potrafisz przewidywać wyniki sportowej rywalizacji? Jeśli chcesz spróbować swoich sił w obstawianiu meczów piłkarskich lub innego rodzaju zawodów sportowych, skorzystaj z usług legalnie działającej firmy, przyjmującej zakłady sportowe.

Listę podmiotów aktualnie uprawnionych do przyjmowania zakładów sportowych na terytorium Polski znajdziesz w serwisie legalne-obstawianie.pl. Na obecnej liście znajduje się kilka firm, które mają pozwolenie na działalność od Ministerstwa Finansów. Korzystanie z usług innych podmiotów jest zabronione i podlega karze, łącznie z konfiskatą zarobionych na zakładach pieniędzy.

Jeśli chcesz poznać, jaką ofertę przygotował najlepszy polski bukmacher i kto jest nim obecnie, w serwisie znajdziesz ranking tego typu podmiotów przygotowany na podstawie obiektywnych parametrów, takich jak wysokość kursu czy ilość oferowanych bonusów.

Data dodania: 25-03-2018 Źródło:#

Opinie o Legalne-obstawianie.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy