Lenis Sp. Z O.O


Nazwa firmy: Lenis Sp. Z O.O

NIP: 7811703147

Adres: Wierzbowa 6 6

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61--85

Telefon: 61 851 13 05

WWW: https://lenis.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Mikrodermabrazja poznań | Lenis Sp. Z O.O

Opis:


Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis poleca wiele zabiegów, które skutecznie poprawiają wygląd naszego ciała, a tym samym samopoczucie. W sytuacji, gdy borykasz się z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami, trądzikiem, wiotkością skóry czy też szorstkim, zrogowaciałym naskórkiem, eksperci zatrudnieni w tym gabinecie znajdą dla Ciebie odpowiednią metodę, dzięki czemu Twoja cera znów nabierze pięknego i zdrowego wyglądu.

Jeśli chcesz poprawić koloryt i strukturę skóry, koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej metody mechanicznego złuszczania naskórka. Mikrodermabrazja w Poznaniu wykonywana jest fachowo, dzięki czemu cera stanie się świeższa, gładsza, bardziej elastyczna i jaśniejsza. System diamentowy w tej metodzie pozwala usunąć starty naskórek pod ciśnieniem. Pozytywnym aspektem jest całkowita bezbolesność, a także bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu.

Data dodania: 07-10-2017 Źródło:https://lenis.pl/mikrodermabrazja-diamentowa/

Opinie o Lenis Sp. Z O.O


Relaks to podstawa, a relaks bedąc matką 2 dzieci to jest luksus na wyżynasz, więc jak mój mąż opiekuje się dziećmi, ja wsiadma w auto i jadę do Lenis się relaksować ...
Opublikowane przez: Dresiara Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3Firmy w okolicy