Promoefekt.pl


Nazwa firmy: Promoefekt.pl

NIP:

Adres: Bohaterów Warszawy 126

Miejscowość: Busko-Zdrój

Kod pocztowy: 28-100

Telefon: 41 351-74-89

WWW: http://www.promoefekt.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Odzież dresowa | Promoefekt.pl

Opis:


Jeśli ktoś stawia na wygodę, to zainteresuje go oferta PromoEfekt. Ta hurtownia zajmuje się dystrybucją odzieży reklamowej, gdzie ważny punkt stanowi także odzież dresowa. Można liczyć na bogate wzornictwo, najwyższą jakość, jak i staranne wykonanie, a wszystko to w szybkim czasie realizacji. Możliwe jest także indywidualne składanie zamówień, gdzie klienci sami komponują połączenie kolorów, rodzaje tkanin i dodatków. 

 

Wszystko to jest możliwe online, czyli bez wychodzenia z domu. Takie ubrania zapewnią pracownikom optymalne warunki do pracy i będą dobrym nośnikiem reklamowym. Można zatem zapoznać się z kompleksową, bogatą ofertą odzieży, jaka zapewni komfort w pracy, a pracodawca będzie usatysfakcjonowany z tego, że jego pracownicy godnie reprezentują markę. Oferta gwarantuje szeroki wybór rozmiarów, kolorów i fasonów, zależnie od potrzeb, gustu i preferencji. W ten oto sposób praca będzie bardziej wygodna, a pracownicy poczują się częścią firmy.

Data dodania: 14-04-2020 Źródło:http://www.promoefekt.pl/bluzy-dresowe/bluza-dresowa-unisex-s-13250-new-supreme-280.html

Opinie o Promoefekt.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy