Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Nazwa firmy: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

NIP: 888-305-90-58

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 721 70 70 70

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Ośrodek leczenia narkomanii

Opis:


Narkomania stanowi bardzo poważny problem społeczny. Jej konsekwencje odczuwalne są nie tylko dla samych osób uzależnionych, ale także dla najbliższego otoczenia narkomana. Dlatego też w wielu przypadkach rodzina nałogowca również wymaga psychoterapii. Profesjonalny ośrodek leczenia narkomanii oferuje pomoc zarówno uzależnionym, jak i współuzależnionym. Taką pomoc można znaleźć m.in. w Ośrodku Terapii Uzależnień OAZA. Klinika prowadzona jest przez zespół o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Doskonała znajomość problemu pozwala im na podjęcie skutecznego leczenia, obejmującego detoks i psychoterapię. Takie kompleksowe działania dają duże szanse na osiągnięcie sukcesu w walce z nałogiem.

Klinika prezentuje metody podejmowanego leczenia na stronie klinika.osrodek-oaza.pl. Oferowana terapia stacjonarna jest uznawana za jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia narkomanii.

Data dodania: 06-02-2019 Źródło:https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Opinie o Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Pobyt w Ośrodku Oaza okazał się być bardzo pomocny w poradzeniu sobie z problemem uzależnienia od narkotyków. Nasz syn nie radził już sobie z tym nałogiem, ale na szczęście terapia przyniosła pozytywne skutki - przestał brać i zerwał z nieodpowiednim towarzystwem.
Opublikowane przez: esiol Data: 2019-05-24 12:18:40 Ocena: 3Firmy w okolicy