RANTA


Nazwa firmy: RANTA

NIP: 5861204089

Adres: Kap. Leonida Teligi 9

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-578

Telefon: +48664050506

WWW: http://www.ranta.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Mystic docieplacz

Opis:


Jeśli przygotowujesz się do wyjazdu, ciepła kurtka neoprenowa jest być może tym, czego szukasz. Szeroki asortyment dla fanów sportu znajdziesz na ranta.pl, gdzie kupisz niejeden docieplacz marki Mystic. Dostępne są modele wyposażone w wiatro- i wodoodporne membrany, które skutecznie zadbają o to, by Twoje ciało nie traciło temperatury.

Oferta sklepu jest na tyle duża, że można w niej również znaleźć wygodne bluzy Mystic, rękawiczki do pływania, a nawet plecaki i torby. Oferowane są saszetki, do których schowasz najpotrzebniejsze rzeczy, a które zadbają również o odpowiednią wentylację w czasie uprawiania sportu. W asortymencie sklepu znaleźć można też pojemne plecaki, do których schowasz np. aparat, laptopa. Asortyment jest stale urozmaicany o nowe produkty tak, aby mógł jeszcze bardziej odpowiadać na potrzeby klientów.

Data dodania: 25-01-2018 Źródło:#

Opinie o RANTA


Sklep Ranta.pl to przede wszystkim wysoka jakość oferowanego asortymentu dla fanów sportów wodnych. Sprzedają tam pianki czy docieplacze renomowanych marek - myślę, że warto się zainteresować tym, co oferują. :)
Opublikowane przez: inofasa Data: 2019-05-20 13:09:02 Ocena: 4Firmy w okolicy