SEBKEN


Nazwa firmy: SEBKEN

NIP:

Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31

Miejscowość: Trzciel

Kod pocztowy: 66-320

Telefon: 95 74 31 232

WWW: https://sebken.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Plac zabaw do ogrodu

Opis:


Montaż drewnianego domku, ślizgu czy huśtawki to doskonały sposób na zorganizowanie dzieciom przestrzeni w ogrodzie, z tego względu warto skorzystać z oferty sklepu internetowego Sebken. Asortyment zawiera doskonałej jakości, estetyczne i bezpieczne konstrukcje, które z pewnością dostarczą najmłodszym wiele radości.

Klienci mogą wybrać jeden z kilku modeli domków, zjeżdżalni oraz ścianek wspinaczkowych. Plac zabaw do ogrodu został wykonany z impregnowanego drewna, wysokogatunkowego tworzywa sztucznego oraz metalowych wkrętów i okuć, więc nie zniszczy się podczas deszczu. Ponadto zastosowane materiały wykazują wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Artykuły są objęte roczną gwarancją. Osoby niezdecydowane mogą liczyć na fachowe doradztwo. Wykwalifikowani pracownicy dobiorą model odpowiedni do wieku oraz wzrostu dziecka.

Warto wybrać terminowe przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem konsumentów i ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Data dodania: 02-02-2023 Źródło:https://sebken.pl/

Opinie o SEBKEN


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy