Solispharm Sp. z o. o.


Nazwa firmy: Solispharm Sp. z o. o.

NIP: 1132872111

Adres: Namysłowska 21

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-456

Telefon: 22 618 52 14

WWW: http://aptekanamyslowska.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Apteki dyżurne - Warszawa

Opis:


Choroby oraz dolegliwości, na przykład związane z bólem, nie wybierają dnia ani godziny. Bywa tak, że konkretny pacjent musi sięgnąć po dany środek na przykład w środku nocy, a tak się składa, że nie ma go aktualnie w swojej domowej apteczce. Konieczna staje się wówczas wizyta w aptece otwartej, jaka posiada w swoich zasobach preparaty odpowiednie w kontekście rozmaitych przypadłości zdrowotnych. Jedną z nich jest Apteka Namysłowska, z której korzystają pacjenci warszawscy.

Znaczenie całodobowych aptek jest bardzo duże i zazwyczaj w większych polskich miastach funkcjonuje ich przynajmniej kilka. Praktycznie wszystkie apteki dyżurne z Warszawy mogą liczyć na to, że pacjenci będą się w nich pojawiać o dowolnej porze, również późną nocą. Ma to związek zazwyczaj z nagłymi przypadkami, wobec których lekarz pomocy doraźnej może zalecić wykupienie konkretnego lekarstwa.

Data dodania: 30-11-2017 Źródło:http://aptekanamyslowska.pl/

Opinie o Solispharm Sp. z o. o.


Apteki dyżurujace to bardzo dobra opcja. Czasami i ja korzystałem z aptek w środku nocy bo albo coś bolało mnie albo kogoś z rodziny.
Opublikowane przez: Gustaw Przybylski Data: 2018-09-26 13:26:44 Ocena: 3Firmy w okolicy