Tapestry


Nazwa firmy: Tapestry

NIP: 5841062930

Adres: Krzywoustego 27b

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-360

Telefon: 502255745

WWW: https://www.tapestry.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Gobeliny - sklep Tapestry

Opis:


Chcesz udekorować swój dom pięknymi, kunsztownymi gobelinami? Sprawdź ofertę sklepu Tapestry. Dbając o wysoką jakość oferowanych tekstyliów domowych, firma prowadzi sprzedaż gobelinów wytwarzanych z troską o każdy detal. Wykonane z finezją i pięknie wykończone arrasy będą nietuzinkową ozdobą dla Twojego domu.

Wśród oferowanych przez sklep Tapestry gobelinów znajdziesz obrusy, narzuty, serwety, a także gobeliny na ścianę. Różnorodne wzory tworzą piękne krajobrazy, martwą naturę, kompozycje florystyczne. Asortyment firmy Tapestry to bogactwo motywów. Jeśli chcesz poznać niebanalną ofertę firmy, możesz obejrzeć poszczególne gobeliny w sklepie online tapestry.pl.

Tapestry to firma, która kieruje swoje produkty to szerokiego grona klientów. Dlatego wysoka jakość uzupełnia się z przystępną ceną gobelinów. Z oferty sklepu skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych klientów!

Data dodania: 10-10-2017 Źródło:https://www.tapestry.pl/

Opinie o Tapestry


Jestem właścicielem restauracji tureckiej wGdańsku, pomieszczenie dla klientów jest bardzo wysokie i całe białe więc pomyślałem o tym by na stolikach był gobeliny w brązowym kolorze. Zamówiłem hurtowo od firmy Tapestry i jestem z tego zadowolony.
Opublikowane przez: Marek Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4Firmy w okolicy