Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie


Nazwa firmy: Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie

NIP:

Adres: Kaleńska 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-367

Telefon: 518 957 332

WWW: https://usmbm.edu.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Pedagogika licencjat Warszawa | Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie

Opis:


Przyszli nauczyciele, opiekunowie czy terapeuci, którzy chcą się uczyć na USMBM,  w trakcie studiów zyskują wiedzę oraz umiejętności pozwalające skutecznie wykonywać obowiązki. Na usmbm.edu.pl znajduje się dokładny opis kierunku pedagogika. Uzyskanie licencjatu w Warszawie możliwe jest po trzech latach studiów. Absolwenci mogą starać się o zatrudnienie w placówkach edukacyjnych, domach środowiskowych czy zakładach terapeutycznych.

Wśród dostępnych specjalności znajdują się logopedia, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, a także resocjalizacyjna. Połowę zajęć stanowią warsztaty czy praktyki, a oferowane są studia w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej. Uczestnik zajęć musi wybrać określoną specjalność, która pozwoli mu prawidłowo przygotować się do pełnienia funkcji zawodowych. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej, co na pewno jest komfortowym rozwiązaniem.

Data dodania: 03-10-2021 Źródło:https://usmbm.edu.pl/pedagogika-studia-i-stopnia/

Opinie o Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Firmy w okolicy